Купити футболку поло брендову чи якісну? Чи є різниця?

Постійно читаючи про футболки поло в різних джерелах, натрапила на курйоз, який стався з одним із наших чиновників.

Так от, «народний обранець» вибрався на ринок, де вирішив придбати собі трусів. Відеодоказ він, звичайно, ж виклав до себе на сторінку в соціальній мережі Facebook і опростоволосився, тому що купує труси за 40 гривень, стоячи біля прилавка у брендовому поло за 6250 гривень!

Журналісти розглянули, що на чиновнику біле поло відомого британського бренду. Далі вони копнули глибше і знайшли схожу річ на офіційному сайті та виявилося, що вона коштує 180 фунтів стерлінгів (за курсом НБУ 6250 гривень).

Мене ця історія насмішила, але! Я задумалася про інше, наприклад, наш шеф, який знає про виробництво одягу, ну, практично все, каже, що йому дуже складно купувати собі речі, т.я. він знає їхню справжню ціну!
Адже насправді, купуючи брендову річ, ми платимо за «літери», тобто. за рекламу, мільйонну армію рекламників у тій чи іншій компанії.

Ціна в інтернет-магазинах класичної футболки поло хорошої якості, якщо вона виготовлена в Україні, враховуючи всі витрати на її виробництво, не повинна перевищувати суму 800 гривень. І це дуже відмінна ціна для виробника! Я не беру до уваги дистриб’юторів. Якщо ви бачите ціну 350-400 гривень у перекупів, подумайте, чи буде футболка якісною! Якщо ж таку суму пропонує інтернет-магазин виробника, то це реальна ціна, гарна якість.

Замовляючи футболку поло в інтернет-магазині, ви можете поставити наступні запитання та отримати такі відповіді:
1. Назва тканини? (Лакоста (Піке), бавовна 100% або 50/50 бавовна/еластан))
2. Виробництво тканин? (Туреччина/Польща)
3. Щільність тканини? (200-220)

Але у кожного свій підхід, а я так, ділюся думками 😉